WEBOVÉ STRÁNKY ZA 2990 CZK
Pouze nyní máte neopakovatelnou příležitost získat kompletně vytvořenou profesionální website za neuvěřitelnou cenu 2990 CZK. Cena podobně propracovaných webových stránek se pohybuje nad 5000 CZK, ale pouze u nás je nyní můžete získat za tak příznivou cenu. Buďte si jisti, že jakmile dokončíme Vaše webové stránky budete maximálně spokojeni a rádi doporučíte naši společnost CheapestDesign.com Vaším přátelům nebo partnerům.
NOVÉ ŠABLONY
Pro Váš lepší výběr máme připravenu širokou škálu nových šablon webových stránek. Je úplně jedno čím se Vaše společnost zabývá, jsme připraveni plně uspokojit zákazníky ze všech segmentů trhu (reality, IT, cestovní ruch, gastronomie, audio-video, vydavatelství nebo klidně Vaše osobní stránka). Jakmile se u nás zaregistrujete, máte možnost si vybrat profesionálně vypadající webové stránky mezi tisíci šablonami.
BEZPLATNÁ SPRÁVA
Jakmile jsou Vaše webové stránky hotovy, Vám garantujeme, že Vás budeme i nadále podporovat. Budeme Vás provázet celým Vaším procesem rozvoje: výběr vhodné internetové domény tj. názvu Vašich webových stránek, samotné vytvoření Vašich stránek, správa Vašich stránek v internetu. Budeme se snažit Vám poradit a zodpovědět jakékoliv dotazy spojené s internetovými stránkami. Nebojte se nás zeptat, jsme tu pro Vás.

Plan:
Cena:
2990
8490
12490
Stránky
3
15
25
Fotky na stránkách
3
4
12

Statické internetové stránky

Ano
Ano
Ano
Internetový obchod
Ne
Ano
Ano
Zboží v internetovém obchodě
0
16
60
Přibližný počet dní potřebných k vyhotovení (rozumí se doba po obdržení všech požadovaných podkladů)
6
10
30
 

 

nejnizsi ceny
Nejnižší ceny
V ceně od 2990 CZK, tým CheapestDesign.Com pro Vás vytvoří profesionální internetové stránky. S takovou cenou se zcela jistě u našich konkurentů nesetkáte.

Profesionální tvorba
Pokud se domníváte, že si Vaše společnost a Vaše nabídka, zaslouží důstojnou internetovou prezentaci, jsme plně připraveni s Vámi na ní začít pracovat a vytvořit tak spolu s Vámi výjimečné internetové stránky, na které budete pyšní a budete se chtít s nimi všem pochlubit.

Rychlá tvorba
Jsme schopni většinu internetových stránek vytvořit v rámci několika dnů.

S CheapestDesign.Com pocítíte rozdíl
Jsme menší skupina profesionálů, kteří udržují silný vztah se svými klienty. Vždy si chceme být jisti, že Vy – naši klienti jste s naší prací maximálně spokojeni. Pokud jste již v minulosti spolupracovali s velkou společností podobného tipu, určitě nám dáte za pravdu, že pociťujete rozdíl v našem přístupu k Vám.

CheapestDesign.Com Vám pomáhá v rozletu Vaší společnosti
S CheapestDesign.Com dosáhnete náskoku před Vaší konkurencí na trhu. Nabízíme Vám zajímavou kolekci doplňků, které pomohou podpořit růst Vaší společnosti.